Hírek

Elérhetőségek

Pályázati felhívás ügyvezető állásra

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Mogyoród Nagyközség Önkormányzata (2146 Mogyoród, Dózsa György út 40.), mint a Mogyoród Településüzemeltető Nonprofit Kft. (továbbiakban: Kft.) alapítója pályázatot hirdet a Kft. (székhelye: 2146 Mogyoród, Gödöllői út 17.)

ügyvezető

munkakörének betöltésére.

Feladatköre: a Kft. ügyvezető munkakörének ellátása, a feladatok és hatáskörök konkrétabban a munkaszerződésben kerülnek megfogalmazásra.

Munkabér: Az ügyvezető igazgató munkabérét a Képviselő-testület állapítja meg.

Munkakörébe tartozó lényeges feladatok:

  • a társaságra vonatkozó jogszabályok, az SZMSZ, a belső szabályzatok és a közétkeztetésre vonatkozó rendeletek betartása mellett a Kft. gazdaságos és hatékony működtetése;
  • településüzemeltetéshez kapcsolódó menedzsment feladatok elvégzése;
  • a társaság képviselete harmadik személlyel szemben, illetve bíróság és más hatóság előtt;
  • Sportlétesítmények hatékony és gazdaságos üzemeltetése;
  • Köztemető üzemeltetésével kapcsolatos jogszabályok betartása, temető működtetése (temetkezés kivételével);
  • a társaság alkalmazottai tekintetében a munkáltatói jogok gyakorlása.

A vezetői megbízás időtartama: LEGKÉSŐBB 2021. május 31. napjától legfeljebb 5 év időtartamra, legfeljebb 3 hónapos próbaidő kikötése mellett. A megbízási szerződésben a próbaidő egy alkalommal, legfeljebb 3 hónappal meghosszabbítható.

A próbaidő kezdetét a megbízás napjától kell számítani.

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség közgazdasági, gazdasági, környezetgazdálkodási vagy a feladathoz igazodó szakmai területen,
  • gazdasági társaságnál szerzett, legalább 1 év cégvezetői tapasztalat,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • a vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség annak esedékességekor történő teljesítése (a pályázónak a munkaviszony létesítését követő 30 napon belül, illetve az egyes vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségekről szóló 2007. évi CLII. törvény 3. § (3) bekezdés e) pontjának rendelkezései szerint vagyonnyilatkozatot kell tennie).

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • önkormányzati vagyonhasznosítási, településüzemeltetési területen szerzett közép- és/vagy felsővezetői gyakorlat, szakmai tapasztalat,
  • hulladékkezeléssel összefüggő korábbi tapasztalat,
  • közbeszerzési jártasság, pályázatok lebonyolításában szerzett gyakorlat,
  • helyismeret.

Elvárt kompetenciák:

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség,
  • megbízhatóság, szakmai elhivatottság.

A pályázat benyújtási határideje: 2021. március 15.

A pályázat elbírálásának módja: A Képviselő-testület, Veszélyhelyzet esetén a Képviselő-testület nevében a Polgármester a pályázat benyújtási határidejének lejártát követően bírálja el a pályázatokat.

A pályázat benyújtásának módja: Postai úton vagy személyesen a pályázatnak a Mogyoród Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete címére történő megküldésével (2146 Mogyoród, Dózsa György út 40.), vagy e-mail útján a polgarmester@mogyorod.hu e-mail címre. Kérjük feltüntetni a következőt: „ügyvezető pályázat”.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • Mogyoród Nagyközség honlapja,
  • Mogyoród Nonprofit Kft honlapja,
  • Facebook
  • Mogyoród Ma honlapja,
  • Országos álláshirdetési online oldal.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Paulovics Géza polgármester ad, a +36704120247-es telefonszámon.

A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályáztatás folyamatát eredménytelennek nyilváníthassa.

Mogyoród, 2021. január 22.

Paulovics Géza Polgármester sk.